Prywatny żłobek w Bielsku-Białej

„Małymi Kroczkami” to nowa, siostrzana filia placówki w Rudzicy, stworzona dla maluszków w wieku od 1 do 3 roku życia. Powstała z motywacji stworzenia miejsca, w którym każde dziecko czuje się pewnie i spokojnie, a czas rozłąki z rodzicem mija na wesołej zabawie wśród rówieśników. Zależy nam tym, by opiekunowie mieli pewność, że ich pociecha jest w najlepszych rękach i mogli swobodnie wrócić do pracy.

Dziecięca przystań w centrum miasta

Nasze przestrzenie zostały zaprojektowane z myślą o komforcie i bezpieczeństwie małych eksploratorów świata. Wybierając zabawki, zadbaliśmy o to, by były estetyczne, budziły szczerą ciekawość oraz rozwijały wyobraźnię i wspierały umiejętności motoryczne i mentalne. Dysponujemy dwiema salami zabaw i strefą stołówki, a także mamy dostęp do malowniczego dziedzińca otoczonego kamienicami, na którym znajdzie się plac zabaw na letnie dni.

Małymi Kroczkami - Prywatny Żłobek w Bielsku-Białej
Witamy w Aktywnych Sówkach

Podchodzimy indywidualnie, ze zrozumieniem i szacunkiem do każdego maluszka. W przyjaznym środowisku dziecko może z radością, w swoim własnym tempie stawiać kolejne „małe kroczki”...

Małymi Kroczkami - Prywatny Żłobek w Bielsku-Białej

Miejsce rozwoju

W Żłobku „Małymi Kroczkami” maluch odkrywa świat w przyjacielskich warunkach, kształtuje pozytywne nawyki i zdobywa nowe umiejętności. Naszym celem jest wspieranie dzieci, poszerzanie ich możliwości i naturalne inspirowanie do samodzielności, m.in. maluszki uczą się posługiwać sztućcami czy korzystać z nocnika. Przyczyniamy się również do kształtowania ich osobowości oraz rozwoju na poziomie relacyjnym i poznawczym.


Nasze wartości

Uważamy, że dziecko najlepiej się rozwija w empatycznym środowisku, które uważnie i z uczuciem wsłuchuje się w potrzeby malca i umiejętnie na nie reaguje. Wierzymy, że dobre relacje to podstawa, dzieci od narodzin mają swoje kompetencje, a zadanie dorosłych polega na mądrym przywództwie. Naszą rolą jako placówki jest wspieranie i uzupełnianie działań rodziców w procesie kształtowania ich pociech.

Małymi Kroczkami - Prywatny Żłobek w Bielsku-Białej

Małymi Kroczkami - Prywatny Żłobek w Bielsku-Białej

Ciocie, które znają się na rzeczy

Możemy wiele mówić o naszej misji i standardach, ale nic tak nie przekonuje malca (i rodziców) do nowego środowiska jak pełne ciepła opiekunki. Dlatego staramy się, by „ciocie” w naszej placówce nie tylko miały należyte wykształcenie i doświadczenie, ale także by z przyjemnością spędzały czas z maluchami i po prostu „dały się lubić”.


OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Czas na imprezę!Urodziny czy inna okazja to zarówno dla malca jak i jego rodziców wielkie wydarzenie. Sprawimy aby ten moment był niezapomniany, wyjątkowy i dostarczył jubilatowi oraz jego gościom mnóstwa pozytywnych wrażeń. Skontaktuj się z nami, a omówimy szczegóły!